Описание
Описание
b2o е иновативен дрегер, даващ надежден инструмент в ръцете на работодателите, за да проверяват трезвеността на отдалечено работещи служители. С b2o работодател ефективно контролира ремонтна бригада, ангажирана в друга област или държава, селскостопански работници, шофьори и други служители, които рядко се прибират в базата.
Дистанционен контрол за трезвеност с b2o
b2o е мобилно устройство, което се предоставя на работника. Всеки ден той е длъжен, преди започване на смяната и в края ѝ, сам да се провери за алкохол. Също и при инцидентно (контролно) поискване от ръководителя. Ако са повече работници (бригада), всеки от тях трябва да се провери за алкохол в началото и края на смяната. Резултатите от всяка проверка се записват в дрегера заедно със снимка на лицето, дата, точен час и геолокация (GPS локация). Снимката на лицето е най-сигурната идентификация на работника и е гаранция срещу опити за измама – лесно се установява такъв опит от прекия ръководител.
Дистанционен контрол на работното време
С b2o могат да се контролират както трезвеността на отдалечено работещите служители, така и спазването от тях на работното време. Кристално ясно е кой е закъснял или е напуснал работа по-рано.
Дрегер b2o дава пълна отчетност в ръцете на управителя
Данните за направените проверки се преглеждат директно в апарата от отговорните служители (управител, началник на отдел или др.). Неоторизиран достъп е невъзможен, тъй като се осъществява с ПИН код.
b2o оптимизира разходите при проверките на служителите за алкохол
Тестването на трезвеността с този иновативен дрегер е бързо и евтино – не се използват скъпи мундщуци. Как работи? Много просто: държейки апарата в ръка, служителят натиска бутон ТЕСТ, поднася го пред лицето си и издиша от около 3 см към отвора за проба. В този момент дрегерът прави снимка на лицето, проверява пробата за наличие на алкохол и записва резултата в паметта си. В случай на открит алкохол b2o изсиква провеждане на повторен тест, този път с обикновена сламка, за да се гарантира, че пробата не е разредена с околния въздух и е взета от дълбочината на белия дроб. Ако и контролното измерване покаже наличие на алкохол, дрегерът моментално известява за това нарушение управителя с SMS.
Ежедневен отчет с SMS
Не е необходимо всекидевно преглеждане на резултатите в дрегера. В края на деня апаратът изпраща на управителя SMS с дневния отчет за направените проверки.
Отзиви
Все още няма отзиви.